page rank


Page Rank Check

Advertisements
10 Comments

10 thoughts on “page rank

 1. mamialma

  Pershendetje dhe komplimente.
  Rastesisht pashe faqen tuaj dhe te them te drejten pasi gjeta ate c’ka po kerkoja,kam sa dite qe nuk po shkulem dot nga ju.
  Me shume nga cdo gje me beri pershtypje, menyra ze si e pershkruan cdo recete.
  Kur i lexova ato, mu duk sikur isha aty me ju qe ne momentin qe bete pazarin deri tek momenti final te pregatitjes se cdo recete.
  Une sinqerisht ju falenderoj per kete faqe dhe per emocionin qe nme percollet.
  Me shume kenaqesi do jem nje lexuse e rregullt dhe do perpiqem ti realizoj keto receta qe ju i keni trajtuar me aq shume dashuri.
  Ah se harrova, me rastin e vitit te ri ju uroj me zemer
  Gezuar 2010, paci shendet dhe bereqet kete vit, dhe paci sa me shume fantazi ne gatimin tuaj.

  • Alma(besoj se keshtu quhesh) te falenderoj per fjalet e perzemerta.Me vjen vertet mire nese menyra e shkrimit tim ju ben te mendoni keshtu.
   Ju uroj vatra sa me te ngrohta ­čśë
   urimet me te mira dhe juve per kete vit te ri;)

   • Alma

    E dashur Eni,
    jo vetem qe me “hipnotizove” mua, por une jua sugjerova nja dy miqve te mi kete faqe, dhe e percolla hipnozen tek ca miqte e mi “shijues shume te mire te ushqimit”, siqerisht edhe ata ndane te njejtin mendim me mua.
    Nuk e di se cili eshte profesioni juaj i vertete por , ke shume talent dhe ne te shkruar hahahaha.
    Te gjitha recetat e tua me pelqyen.
    Une jam pak si eksperimentaxhije dhe me pelqen qe te miksoj pak me gjithcka ne guzhin, vetem se tani kam dy cuna te vegjel per te rritur dhe nuk kam shume guxim, se mund ti le dhe pa dreke ose darke hahahha.
    Prandaj jam ne pritje te eksperimenteve te tua.
    Me shume kenaqesi Alma.

   • Alma dhe nje here shume falemderit per komentet e perzemerta dhe sugjerimet;)
    une mendoj se dhe ti ke nje pene interesante dhe lozonjare se paku keshtu duket nga komentet qe shkruan;)
    cunat i pac me jete .uroj t`ju pelqejne dhe eksperimentimet e reja;)
    une kam mbaruar per sociologji, ndersa tani po marr kurse per fotografi pasionin tim te vertete.gatimi dhe sidomos fotografimi i ushqimit me terheqin shume ndaj e kam hapur kete blog;)
    pershendetje
    Eni

   • Alma

    eeeee prandaj pashe gjithe ate pasion dhe art ne faqen tende hahahha.
    Por mbi te gjitha si nje njohese e botes se brendshme te njeriut ke gjetur celesin e arte te hysh ne cdo zemer.
    Prandaj “me ngjiti” mua sepse i ke dy profesionet qe me pelqejne shume.
    Ketu tek puna ime ka plas konkursi, kush i gatuan recetat e tua me shpejt sepse ishin te thjeshta, te realizushme dhe mbi te gjitha te “ngrenshme”.
    Nje “rrofsh te madhe” nga grate e punes sime.
    Pashe pak nga foto e tua ne fcb, aq sa me lejohej hahaaha, madje te kam bere dhe ftese aty.

   • flm Alma;)
    ftesa sme ka ardhur nderkohe;)

 2. rudina

  Eni
  urimet me te mira per 2010. na kenaqe vertete me keto qe ke publikuar. Ndihme e jashtezakonshme per ne grate.do te te ndjek perdite. Mos e ler me kaq. Rudi

  • flm Rudina;)
   urimet me te mira dhe ty per kete vit te ri;)

   • rudina

    Pershendetje Eni
    kisha nje sygjerim. Nuk di si mund ti organizosh recetat ne menyre te tille qe te mund ti gjejme kollaj, sepse une kam gjetur gjera shume te mira tek ty por nuk i mbaj mend ne ilin muaj e bit i ke publikuar. keshtuqe nese i organizon me se4ksione psh, supat, zarzavatet do qe ndihme edhe me e madhe.
    Pershendetje dhe njehere. Rudina

   • Rudina flm per sugjerimin, ne fakt ato jane te seleksionuara,po ta shohesh cdo post ka percaktime si psh supa, mish,peshk etj.vetem se keto jane ne anglisht.Po te shohesh ne fund te faqes do shofesh listen e plote te tyre.

    pershendetje

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: