Tryeza.tk portali tjeter hajdut!


E gjeta nepermjet ndihmes se mikes time kete portal hajdut.Nuk eshte vetem Yummania viktima , shume poste te se ciles jane marre dhe perdorur , duke i prere e zvogeluar fotot por dhe mjaft blogje te tjera.
`E forta` eshte se dhe pasi i shkrova jo vetem qe me fshine komentet apo nuk i kthyen pergjigje emailit tim por sot postuan dhe nje post te ri te marre nga Yummania!Nje pafytyrese e pashoqe!
Nderkohe qe vete zoterinjte , nuk lejojne asnje post te marre nga blogu i tyre pa u perdorur linku i faqes!Po na mbyt hajdutlleku dhe hipokrizia!
Poshte eshte linku i faqes hajdute per te gjithe ju qe keni nje blog gatimi qe ta keni parasysh dhe ti merrni masat.
http://pika.horizon-host.com/sofra/

Advertisements
Categories: food | Tags: | 4 Comments

Post navigation

4 thoughts on “Tryeza.tk portali tjeter hajdut!

  1. edhe une kam te njejtin problem me ty, disa nga receta e faqes sime jane kopjuar nga kjo faqe hajdute, dhe si do te thuash ti, jo veten qe ska pasur mundimin me i shkrujt dhe per shkak se nuk mund ti bej dot copy dhe paste, zoti i faqes hajdute i ka bere print screen faqes sime dhe ka marre recetat e mia duke i hedhur te faqe e vet si te vetat, http://www.facebook.com/albreceta ky eshte profili im dhe ku mund te flasim per te zgjidhur kete problem

  2. Erion

    abuse@dot.tk dhe copyright@dot.tk — me Tk, jo me Dk se me D jane sistemet e Danimarkes, qe s’kane lidhje me kete site ­čÖé

    Suksese!
    Erioni.

    PS. Te kam borxh nje falenderim per receten e pilafit me perde – e gatova para ca ditesh e u kenaqa!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: