Njihuni me Recetakuzhine.net, faqja me e re hajdute e ushqimit!!!


E gjeta nepermjet nje komenti te nje lexueses sime kete faqe `kryehajdute`.Kishte disa nga recetat e mia , tek disa e `kishin marre mundimin` te ndryshonin foton po aspak tekstin , ndersa tek disa kishin prere fotot.Tek disa ishin lodhur si duket dhe e kishin lene me gjithe emrin `yummania` ne mes…
Nuk ke ci thua jane shume krijues hajdutet! Nga si shkon mendja , per te ndryshuar apo kamufluar vjedhjet e tyre.Sa keq qe nuk i shkon mendja dhe per te krijuar vete!!!

ja disa nga postet e vjedhura:

http://www.recetakuzhine.net/panine-me-krem-peshku/
http://www.recetakuzhine.net/ishuj-kungulleshkash-dhe-patllixhanesh-me-domate/comment-page-1/#comment-135
http://www.recetakuzhine.net/recel-shalqini/
http://www.recetakuzhine.net/qofte-me-patate-dhe-susam/comment-page-1/#comment-136
http://www.recetakuzhine.net/pilaf-me-perime-dhe-peshk/
http://www.recetakuzhine.net/biftek-i-zier-me-perime/
http://www.recetakuzhine.net/sushi-me-perime/
http://www.recetakuzhine.net/makarona-me-peshk-ton/
http://www.recetakuzhine.net/byrek-me-rrush-te-thate/
http://www.recetakuzhine.net/byrek-me-kos-dhe-veze/
http://www.recetakuzhine.net/buke-gershete/

Ju bej thirrje dhe blogjeve te tjera te gatimit ne shqip te kontrollojne se mos gjejne postime te veta te vjedhura nga keta KRYEHAJDUTE !
shenim rreth kujt kjo faqeje i perket :http://whois.domaintools.com/recetakuzhine.net

Advertisements
Categories: food | Tags: | 5 Comments

Post navigation

5 thoughts on “Njihuni me Recetakuzhine.net, faqja me e re hajdute e ushqimit!!!

 1. gur mandi

  Qe iu mbetshin ne fyt iu mbetshin ato receta! Fill pasi t’i gatuajne!

 2. Pershendetje Yummania! Per fat te keq te njejten gje kane bere edhe me recetat e faqes sime jo vetem keta hajdute por edhe disa forume te tjere te cilet nuk vendosin as burimin. Derisa jam detyruar te vendos opsionin “no right click” ne menyre qe ta kene me te veshtire per ti kopjuar. Per kete arsye te sugjeroj edhe ty te njejten gje.

  Gjithe te mirat!

  • flm sh. per sugjerimin.une e kam menduar por ne fakt nuk e di sesi behet ky opsion, nuk e di ne e ka wordpress apo jo?
   pershendetje.

 3. lara

  une gatuaj ma dhe nje mendim shume te mire sepse edhe une e kam nje faqe po nuk e di se si behet ky hap nese mund te me tregosh do te gezohesha shumeeeee. Kurse hajduteve do ju thoshA “MOS JA BENI GROPEN TE TJEREVE SE BINI VET NE TE” me te mira nga lara

  • deri tani eshte ti besh reklamen e keqe Lara mgjth nuk eshte se ka vletur shume.sdq une nuk kam ndermend te ndalem.beji dhe report faqes se tyre ne facebook.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: