Guzhinieri i muajit : Edrus:)


Miq sot per here te pare do te vendos nje recete te pergatitur nga miku im Edrus;) (http://edrus.shqipo.com).

Me rastin e kesaj recete dhe fotove te derguara me shume dasharmiresi nga Edi (te cilit i jam mirenjohese per kete;) , vendosa te hap nje dosje te veçante per tere te apasionuarit e kuzhines.Nje here ne muaj ,YUMMANIA do te mireprese receta gatimi nga miqte e kesaj faqeje , se bashku me fotot e gatimit sigurisht;)

Tani pa e zgjatur me shume po ju le ne shoqerine e gatimeve te Edrus ,garancine e shijeve te te cilave na e jep i zoti i punes;) por edhe fotot vete flasin;)Ju befte mire ..edhe nje here falemderit Edrus!:)

Advertisements
Categories: food, traditional | Tags: , , , | 5 Comments

Post navigation

5 thoughts on “Guzhinieri i muajit : Edrus:)

  1. Yummy 🙂

  2. 4r3er

    nice dhe e thjeshte!

  3. mire….spaska shume pune kjo…e beshme pa rrezik katastrofe

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: