Me duket se u rregullua:))


Miq jo wordpressi vazhdon te jete i mbyllur por me ndihmoi nje mike qe merr vesh nga keto gjera:)) sa e dua teknologjine..shiheni mire faqen time.me duket se çdo gje eshte ne rregul he si thoni? me rastin e rregullimit te kesaj pune do ju ve nje recete embelsire sot:)) pershendetje:)

Advertisements
Categories: food | 6 Comments

Post navigation

6 thoughts on “Me duket se u rregullua:))

 1. kuq si shega, Eni !

 2. hehe sa qef:)

 3. Une i dua thjesht sic i ke paraqitur.Ah,po sa me ka shkuar mendja per nje shege?!
  “Shege e embel,shege e bute
  Kaloi vera pa t’kepute…”
  Perparim Hysi,29 gusht 2007

 4. Ju falenderoj zoti Perparim:) per fjalet e mira dhe vargjet:)

 5. ERion

  Kush e ka bere kete faqen se ma hoqi petllen..
  Hej po ku eshte receta e petllave se me ka marre malli … 🙂

 6. haha Erion me shkrive..se shpejti dhe me receten e petullave:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: