Jo vetem per te ngrene


 

Ndonjehere me shume sesa deshira per te gatuar eshte deshira per te fotografuar pajisjet e gatimit ajo qe me shtyn te merrem me kete pune 🙂

Advertisements
Categories: creative, kitchen art | 8 Comments

Post navigation

8 thoughts on “Jo vetem per te ngrene

 1. sa strong “dukesh” me dy te parat aq e pafuqishme qenke ne foton e trete (realitet) 🙂

 2. ku esh fotoja e trete o Ardi:)

 3. atoli

  Estetika eshte cilesia e krijuesit….dhe nuk kalon vetem nga stomaku…

  😉

  Pershendetje!

 4. te falenderoj Atol:)

 5. Klas fare jane te dyja fotot!

 6. flm lal:)

 7. Looks beautiful! Very Nice Pictures!

 8. Ayşegül thanks a lot /çok teşekkürler:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: