Princesha & Bizelja dhe argetimi me ushqimin:)Nuk e di ne e keni qejf Andersenin apo jo , por une e pelqej shume.Sidomos peralla e tij “Princesha dhe Bizelja” me pat bere shume pershtypje.Kjo u be shkas per krijimin e sandviçit te mesiperm.Mua me pelqen te luaj me perimet dhe ushqimet ne pergjithesi .

Nuk me pelqejne tavolinat e ngrysura dhe po te mos kem deshire dhe oreks perhere tavolinen dua ta shoh te kendshme.Dhe sidomos me pelqen te fotografoj ç’ka gatuaj, mbase kjo qe dhe arsyeja e hapjes se kesaj faqeje qe po vazhdon kaq me rregull ne saje te interesit tuaj ndaj saj .Ju falenderoj per ndjekjen e sites time miq!

Advertisements
Categories: breakfast, creative, food, meze, veggie | 4 Comments

Post navigation

4 thoughts on “Princesha & Bizelja dhe argetimi me ushqimin:)

  1. OK. por tash mos thuj se dhe kto jan per sabah.
    ktu me shtu dhe ca koqe ullini…..fluturo litri i rakise 😀

  2. ….e di cfare…keto qe shikoj jane si piktura…kenaqesh/nuk e di , po nuk ngopesh duke i pare – duhet me i taste….mmmmmmmmmmmmmmmmm
    ….u keep going cook-ie..

  3. flm shume Ardi:) provojini sa me shpejt mua me shijuan per vete uroj qe dhe ju..kete fundjave do mblidhemi me miqte e mij fotografe dhe bejme piknik.dikush do pjeke mish , dikush tjeter do sjelli di.ka tjeter, une do çoj nga keto..te shof nese bej foto prej andej (qe do bej patjeter) do ti ve dhe ketu…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: